Powerbankas (liet. – energijos bankas) – tai elektroninių įrenginių, pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų, planšečių, e-skaityklių, nešiojamųjų kompiuterių, fotoaparatų ir kitų įrenginių, mobilusis įkroviklis. Powerbankas, įkroviklis ar energijos bankas (nesvarbu kaip vadinsime) turėtų nuolat būti po ranka, jei dažnai keliaujate ir naudojatės vienu iš paminėtų įrenginiu. Juk kelionės metu ne visada galėsite pasinaudoti el. kištukiniu lizdu (rozete).

Pagalvokite, jei telefono baterija už akimirkos išsikraus ir greta neturėsite powerbanko, nutrūks jūsų ryšis su pasauliu. Tokiu atveju neturėsite ne tik galimybės kam paskambinti, pasitikrinti pašto dėžutės, socialinių tinklų, bet svarbiausia – nelaimės atveju neturėsite galimybės paskambinti gelbėtojų tarnyboms.

Įkroviklis telefonui
Powerbankas telefonui

Žinoma, kiekvienam įrenginiui pirkti po atskirą bateriją – nelogiškas sprendimas (o kur dar papildomos išlaidos). Tam tereikia įsigyti powerbanką, kuris pasitarnaus kritiniu momentu, kai tavo telefonui, planšetei, kompiuteriui ir pan. labiausiai reikės energijos.

Kas yra powerbankas, dar vadinamas įkrovikliu ar energijos banku?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *