Kaip man žinoti, kaip išsirinkti geriausią powerbanką?

Yra daugybė aspektų, kuriuos reikėtų įvertinti prieš įsigyjant geriausią Jūsų poreikius atitinkantį powerbanką (įkroviklį), kurį naudosite įkrauti savo įrenginį, pavyzdžiui, telefoną, kompiuterį, planšetę ir pan. Pirmiausia – nuspręskite, kokių pajėgumų powerbanko reikia. Jų turi pakakti įkrauti, tarkime, telefoną tiek kartų, kiek pageidaujate. Kitas aspektas – patogumas. Tai svarbus veiksnys, nes dažniausiai powerbanką turėsite kartu su savimi, kur bebūtumėte, taip? Baterija yra nešiojamasis įrenginys ir skirtas naudojimui ne namuose, todėl svarbu atsižvelgti į powerbanko dydį, svorį.  Trečias dalykas – USB jungtys. Pasvarstykite, kiek įrenginių norėsite krauti vienu metu. Jei ne vieną, galbūt vertėtų rinktis powerbanką, kuris turi ne vieną USB jungtį.

Powerbankas
Powerbankas

Kas yra Li-ion ir Li-poly baterijos?

Tai yra sudėtinės baterijos celės, kurios sudaro  bateriją. Li-ion yra senesnės kartos technologija, kartu su 18650 celėmis, kurios vis dar plačiai naudojamos powerbankuose. Tai pigesnė ir turinti didesnį energijos tankį technologija, jei lygintume su Li-poly. Li-ion yra geresnės kokybės ir saugesnė naudoti.

powerbankas pokeball
powerbankas pokeball

Kas yra įkrovimo kabelis?

Neteisingai naudodami įkrovimo kabelį galite neišnaudoti visų turimo powerbanko galimybių. Tarkime, jei naudote powerbanką 1000 mAh, o kraunate su kabeliu, kuris yra 500 mAh, tai gali sumažinti powerbanko našumą. Todėl patartina pasirinkti tokį kabelį, kuris aititktų powerbanki specifikacijas.

 

 

Klausimai-atsakymai: kaip išsirinkti powerbanką?

Viena mintis “Klausimai-atsakymai: kaip išsirinkti powerbanką?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *