Kaip išsirinkti Power Banka?

Kaip issirinkti power banka?

Išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai puikiai tinka keliautojams, tiesa?

Kas būtų pamanęs prieš keletą trumpų metų, kad galėsime patikrinti el. Laiškus, rasti kelią namo, žiūrėti mėgstamas TV laidas ir žaisti begalinį be proto žaidimų pasirinkimą, nesvarbu, kur esame pasaulyje, visa tai prietaisas pakankamai mažas, kad tilptų kišenėje?

Deja, nors technologija, leidžianti mums atlikti visus šiuos veiksmus, tobulėja neįtikėtinu greičiu, tačiau jos maitinančios baterijos per pastarąjį dešimtmetį beveik nepasikeitė.

Didelės spartos duomenų, didelių spalvotų ekranų ir klientų, norinčių plonų, lengvų prietaisų, poreikis reiškia, kad dienos pabaigoje jūs visada nervinatės dėl akumuliatoriaus piktogramos.

Būdami lengvai pasiekiami nuo elektros lizdo, kelionės tikslas netenka prasmės, tačiau, laimei, yra būdas išlaikyti daiktų įkrovimą dieną ar dvi, kol dar galima tyrinėti už savo viešbučio kambario ribų.

Nešiojamieji maitinimo elementai (dar vadinami išoriniais akumuliatoriais / įkrovikliais) yra visų formų ir dydžių, tačiau jie iš esmės daro tą patį: leidžia vieną ar kelis kartus įkrauti USB maitinamą telefoną, planšetinį kompiuterį ar kitą įrenginį.

Taip pat galite įsigyti versijų, kurios apmokestins nešiojamuosius kompiuterius, tačiau jos dažniausiai būna didelės, sunkios ir brangios – visiškai priešingos tam, ko ieško dauguma keliautojų.

Turint tiek daug skirtingų tipų, ne visada aišku, kurios savybės svarbios. Čia yra aiškus vadovas, į kurį reikia atkreipti dėmesį perkant nešiojamąjį maitinimo bloką.

Pajėgumų klausimai
Svarbiausias klausimas, kurį jums reikia užduoti, yra: ką ir kiek kartų tikitės įkrauti? Planšetiniam kompiuteriui reikia daugiau energijos nei išmaniajam telefonui, o įkrauti kelis įrenginius (arba vieną įrenginį kelis kartus) reikia didesnės talpos akumuliatoriaus.

Paprastas būdas patenkinti pagrindinius poreikius yra ieškoti akumuliatoriaus, jau esančio jūsų įrenginyje, talpos. Tai matuojama miliamp valandomis (mAh) – pavyzdžiui, „iPhone 8“ turi 1821mAh bateriją, o „Android“ išmanieji telefonai, tokie kaip „Samsung Galaxy S8“, paprastai yra nuo 2000 iki 3000mAh.

Kol jūsų nešiojamasis įkroviklis patogiai viršys šį skaičių, iš jo gausite bent vieną pilną įkrovimą. Tai turėtų pasiūlyti visos, išskyrus mažiausius akumuliatorius, pavyzdys yra „Anker PowerCore 5000“.

Tačiau „iPad“ ir kitos planšetės yra skirtinga istorija. Naudodami naujausią „iPad Pro“, turinčią 10000mAh + akumuliatorių, jums reikės daug didesnės talpos pakuotės net vienam pilnam įkrovimui. Panašiai kaip „RAVPower 16750mAh“ išorinis akumuliatorių paketas padarys apgaulingą.

Pažvelkite į esamą įkroviklį
Paprastumas yra ne tik dalykas, kurį reikia šiek tiek apsunkinti. Netrukus pažiūrėkite į esamus sieninius įkroviklius, kad ir kokius prietaisus tikėtumėte įkrauti. Nors daugelis mažų USB įrenginių tikisi gauti tik 0,5 amperą, daugumai telefonų ir planšetinių kompiuterių reikia daug daugiau.

Jei nešiojamojo maitinimo bloko aprašyme nėra konkrečiai paminėtas jūsų įrenginys, palyginkite jo specifikacijas su turimo įkroviklio specifikacijomis. Pavyzdžiui, „iPhone“ ir daugumai „Android“ išmaniųjų telefonų reikia bent vieno stiprintuvo (penki vatai), o „iPad“ ir kitų planšetinių kompiuterių tikimasi 2,4 amperų (12 vatų).

Svarbu tinkamai tai suprasti. Pavyzdžiui, jei kada nors bandėte įkrauti naują „iPad“ iš seno telefono įkroviklio, gerai suprasite, kas nutinka kitaip: labai ilgi įkrovimo laikai arba dažnai atsisakymas visiškai įkrauti.

Atminkite, kad norint greitai įkrauti naujausius įrenginius, gali prireikti akumuliatoriaus, kuris gali išvesti iki 3,0 amperų (15 vatų ar daugiau). Jūsų įtaisas vis tiek bus įkraunamas, jei akumuliatoriuje to nėra, tačiau jis to nepadarys taip greitai. Jei norite kuo greičiau į telefoną patekti daugiau sulčių, pavasarį naudokite didelės galios akumuliatorių.

Dydis, svoris, jungtys ir kištukai
Reikia atsižvelgti ir į keletą praktinių problemų. Jei ieškote didelės talpos akumuliatoriaus, skirto įkrauti kelis įrenginius vienu metu, įsitikinkite, kad jame yra pakankamai USB prievadų.

Taip pat turite dar kartą patikrinti, ar kiekvienas iš šių prievadų yra tinkamas įrenginiui, kurį prijungiate prie jo – kartais tik vienas iš jų yra 2,4 amperų ar aukštesnis. Dažnai visuose USB prievaduose galia yra maksimali, o tai reiškia, kad prijungus daugiau nei du ar tris įrenginius, viskas įkraunama lėčiau.

Daugeliu atvejų, kuo didesnė bendra talpa, tuo ilgiau akumuliatorius bus įkraunamas. Puiku, jei esate organizuotas ir prijungiate jį per naktį, tačiau nesitikėkite, kad likus pusvalandžiui iki išvykimo į oro uostą pilnai įkrausite 50 000 mAh įrenginį.

Ant to užrašo dauguma nešiojamųjų įkroviklių kraunami per USB, o ne tiesiai iš sieninio lizdo, todėl tikriausiai norėsite pasiimti šiek tiek USB sieninio adapterio. Galite nusipirkti vieną už kelis dolerius bet kurioje elektronikos parduotuvėje arba ieškoti ko nors, kas leis įkrauti du USB įrenginius iš sienos vienu metu.

Kaip ir akumuliatorius, įsitikinkite, kad bet koks USB sieninis adapteris, kurį planuojate įkrauti, gali išvesti mažiausiai 2,1 amperų. Jei ne, jūs amžinai lauksite papildymo.

Dydis ir svoris taip pat didėja, atsižvelgiant į talpą. Į tai reikia atsiminti, jei keliaujate mažai arba norite sustumti maitinimo bloką į kišenę, kai einate dieną.

Galiausiai nepamirškite, kad turėsite prijungti tinkamą laidą, kuriuo galėsite įkrauti savo įrenginį. Kai kurie maitinimo blokai yra su šiais elementais, tačiau daugelis tikisi, kad įsigysite jį atskirai arba naudosite jau turimą. Tiesiog nesulaukite staigmenos atidarę pakuotę!

Svetainiu Kurimas

Domenas parduodamas – 149 eurai, skambinti +37064689628